• افتتاح واحد گیل آرا بافت کاسپین استان گیلان با حضور سرپرست وزارت صمت/ افزایش ۱۲ درصدی ظرفیت تولید موکت خودرو و کفپوش پلی اتیلن در کشور

   در ایستگاه ششم "پویش ملی تولید، تداوم امید" انجام شد؛

   افتتاح واحد گیل آرا بافت کاسپین استان گیلان با حضور سرپرست وزارت صمت/ افزایش ۱۲ درصدی ظرفیت تولید موکت خودرو و کفپوش پلی اتیلن در کشور

   افتتاح واحد گیل آرا بافت کاسپین استان گیلان با حضور سرپرست وزارت صمت/ افزایش ۱۲ درصدی ظرفیت تولید موکت خودرو و کفپوش پلی اتیلن در کشور

   با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و در قالب هفته ششم پویش ملی "تولید، تداوم و امید" در استان گیلان، واحد گیل آرا بافت کاسپین در شهر صنعتی رشت به بهره‌برداری رسید.

   به گزارش شاتا، شرکت گیل آرا بافت کاسپین با ظرفیت تولید ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع موکت خودرو و ۲ هزار تن کفپوش پلی اتیلن از امروز و به طور رسمی وارد چرخه تولید می شود.

   این واحد با سرمایه گذاری بالغ بر ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ۱۴۷ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

   با بهره‌برداری از شرکت گیل آرا بافت کاسپین به میزان ۱۲ درصد ظرفیت تولید انواع مارکت خودرو و کفپوش پلی اتیلن در کشور افزایش می یابد.

   گفتنی است؛ در حال حاضر تعداد ۱۰ واحد تولید موکت خودرو به ظرفیت اسمی 43.4 میلیون متر مربع و سه واحد تولید کننده کفپوش پلی اتیلن به ظرفیت اسمی ۵۴۳۰ تن در سال، در کشور به بهره برداری رسیده است.

   پیش‌بینی می‌شود در این صنعت تا پایان سال ،۹۹ تعداد سه طرح با ظرفیت اسمی 3 میلیون مترمربع با حجم سرمایه‌گذاری بالغ و ۱۰ میلیارد تومان و امکان اشتغال زایی برای حدود ۸۰ نفر در کشور به بهره‌برداری برسد.

   شایان ذکر است سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در سفر یکروزه خود استان گیلان در قالب "پویش ملی تولید، تداوم امید" دو طرح صنعتی را در این استان افتتاح خواهد کرد و از 2 واحد صنعتی دیگر بازدید به عمل خواهد آورد.

   در مجموع و با افتتاح این دو طرح صنعتی در استان گیلان با سرمایه گذاری بالغ بر 807 میلیارد تومان، برای ۲۷۲ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,707,672
تعداد بازدید امروز : 33,570
تعداد بازدید دیروز : 43,647
تعداد بازدید هفته : 77,217
تعداد بازدید این ماه : 238,066
آخرین به روزرسانی : 1399/07/06 17:10

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.