• اقدام کلینیکی برای ۱۰۵۳ معدن در کشور و برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد 1020 معدن کوچک/ انجام ۹۹۶ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی در سه ماهه نخست امسال

   شاتا گزارش می دهد؛

   اقدام کلینیکی برای ۱۰۵۳ معدن در کشور و برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد 1020 معدن کوچک/ انجام ۹۹۶ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی در سه ماهه نخست امسال

   اقدام کلینیکی برای ۱۰۵۳ معدن در کشور و برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد 1020 معدن کوچک/ انجام ۹۹۶ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی در سه ماهه نخست امسال

   در سه ماهه نخست سال 99، برای عارضه یابی و افزایش ظرفیت استخراج 1053 معدن در سطح کشور، اقدامات کلینیکی انجام شده است.

   به گزارش شاتا، طبق برنامه‌ریزی انجام شده در وزارت صنعت، معدن و تجارت فعال سازی ۱۰۲۰ معدن کوچک در کشور در سال ۹۹ در دستور کار قرار گرفته و با وجود محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا طی سه ماهه اول امسال، ۹ معدن راه اندازی مجدد شده و 300 فرصت شغلی در این بخش احیا شده است.

   انجام بیش از 996 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی

   بر اساس این گزارش در سه ماهه اول سال ۹۹ بیش از ۹۹۶ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی و خدماتی در سطح کشور انجام شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۱۰ درصدی داشته است.

   در این مدت، تعداد بازرسی های مربوط به کشف کالای قاچاق بالغ بر ۹۷۰۰۰ مورد بوده که رشد 2.5 درصدی را نشان می‌دهد.

   تصویب 26 طرح سرمایه‌گذاری در سه ماهه نخست امسال

   طبق اعلام معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، در سه ماهه اول امسال، ۲۶ مورد سرمایه گذاری خارجی به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار مصوب شده است.

   بر اساس این گزارش، بخش صنعت، معدن و تجارت از ارزش کل سرمایه گذاریهای خارجی مصوبه کشور سهم ۵۶ درصدی را به خود اختصاص داده است.

   فعال بودن عموم مرزهای تجاری و بازارچه های مرزی

   همچنین طبق گزارش سازمان توسعه تجارت ایران از ۳۱ مرز زمینی کشور، 28 مرز تجاری فعال است و همچنین از ۱۶ بازارچه مرزی 11 بازارچه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

   3800 طرح صنعتی و معدنی با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد در کشور

   معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده است که هم اکنون بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ طرح با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد و ۳۸۰۰ طرح صنعتی و معدنی با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد در کشور مراحل تکمیل و راه اندازی خود را طی می کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,704,805
تعداد بازدید امروز : 30,703
تعداد بازدید دیروز : 43,647
تعداد بازدید هفته : 74,350
تعداد بازدید این ماه : 235,199
آخرین به روزرسانی : 1399/07/06 16:16

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.