• با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور انجام شد؛

   بهره برداری از طرح تولید شمش و میلگرد فولادی در خوزستان در هفته هشتم پویش ملی تولید، تداوم امید/ اشتغالزایی برای ۴۰۰ نفر با سرمایه‌گذاری ۲۶ هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی

   بهره برداری از طرح تولید شمش و میلگرد فولادی در خوزستان در هفته هشتم پویش ملی تولید، تداوم امید/ اشتغالزایی برای ۴۰۰ نفر با سرمایه‌گذاری ۲۶ هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی

   همزمان با هفته هشتم پویش ملی "تولید، تداوم امید" طرح تولید شمش و میلگرد فولادی در شهرستان دزفول با حضور علیرضا شهیدی «رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور» در محل طرح و با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت.

   به گزارش شاتا، این طرح در زمینه تولید شمش و میلگرد فولادی با ظرفیت ۴۵۰ هزار تن فعالیت می کند.

   این طرح متعلق به مجتمع فولاد روهینا جنوب می باشد و برای راه اندازی آن 3 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی و ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری ارزی (مجموعاً 2600 میلیارد تومان) شده است که زمینه اشتغال ۴۰۰ نفر را فراهم می کند.

   گفتنی است؛ ۱۴۲ واحد تولید میلگرد فولادی با احتساب این واحد در مجموع به ظرفیت اسمی سالیانه ۲۱.۷ میلیون تن تاکنون در کشور به بهره‌برداری رسیده است.

   تعداد ۸۴ واحد بزرگ تولید شمش فولادی نیز با احتساب این واحد مجموعاً به ظرفیت اسمی سالیانه ۳۸ میلیون تن تا کنون افتتاح شده است.

   پیش بینی می‌شود در زمینه تولید شمش فولادی تا پایان سال ۹۹ تعداد ۱۲ طرح به ظرفیت اسمی سالیانه حدود ۷.۶ میلیون تن و حجم سرمایه‌گذاری حدود ۱۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و اشتغال ۶ هزار و ۱۰۰ نفر مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,359,668
تعداد بازدید امروز : 46,339
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 265,421
تعداد بازدید این ماه : 379,171
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.