• معاون طرح و برنامه وزارت صمت خبر داد:

   طراحی مدل توسعه معادن و صنایع معدنی در استان‌های کمتر توسعه‌یافته/ نگاه ویژه به شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فعال‌سازی معادن راکد

   طراحی مدل توسعه معادن و صنایع معدنی در استان‌های کمتر توسعه‌یافته/ نگاه ویژه به شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فعال‌سازی معادن راکد


   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: طراحی مدلی برای توسعه معادن و صنایع معدنی در شهرهای کمتر توسعه‌یافته 12 استان را با کمک سازمان‌های توسعه‌ای وزارتخانه دنبال می‌کنیم.

   به گزارش شاتا، سعید زرندی در جلسه بررسی اولویت‌بندی سرمایه‌گذاری در معادن و صنایع معدنی مناطق کمتر برخوردار (محروم) گفت: برای 12 استان که جزو مناطق کمتر توسعه‌یافته محسوب می‌شوند، سند توسعه صنعتی و معدنی آماده کرده‌ایم.

   وی افزود: در این سند شش محور لحاظ شده که یکی از مهمترین آنها موضوع اکتشاف و توسعه معادن و صنایع معدنی و فعال‌سازی معادن است.

   زرندی تصریح کرد: یکی از پتانسیل‌های خوبی که در این استان‌ها به صورت ویژه در حال پیگیری است، شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معادن و صنایع معدنی و فعال‌سازی معادن راکد و احیای آن می‌باشد که به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار دارد.

   معاون طرح و برنامه وزارت صمت تأکید کرد: این سند، با توجه به ظرفیت‌ها، توانمندی ها و شرایط خاص هر استان و با همکاری سازمان‌های توسعه ای و مدیران استان‌ها اجرایی می شود.

   زرندی تصریح کرد: این اسناد فصل مشترک اقدامات وزارتخانه و استان‌های کمتر توسعه‌یافته می‌باشد که به جای اقدامات پراکنده و یا اقدامات سلیقه‌ای، بتوان به صورت هدف‌مند برای این مناطق توسعه را پیگیری کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,326,747
تعداد بازدید امروز : 13,418
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 232,500
تعداد بازدید این ماه : 346,250
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 03:59

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.