• بازدید معاون وزیر صمت از 3 واحد صنعتی، تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز/ تدابیر لازم برای تامین مواد اولیه مورد نیاز واحد

   بازدید معاون وزیر صمت از 3 واحد صنعتی، تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز/ تدابیر لازم برای تامین مواد اولیه مورد نیاز واحد

   مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از شرکت های شایان دیزل، کارخانه پرمیوم باند، کارخانه نیتل پارس در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بازدید نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحد ها قرار گرفت.

   به گزارش‌شاتا، کارخانجات تولیدی پرمیوم باند تولید کننده ورق های کامپوزیت آلومینیومی Premiumbond توسط شرکت OHIM به عنوان یک برند جهانی در اروپا ثبت شده است. ورق های کامپوزیت آلومینیومی پرمیوم باند با فناوری های مدرن روز و متد های حرفه ای و پیشرفت، برای اولین بار در ایران در چندین کلاس مختلف از جمله پی وی دی اف، دابل پلی استر، طرح های خاص، نانو و خاصیت ضد حریق و یا معمولی در ابعاد استاندارد و سفارشی عرضه می نماید.

   در این واحد و در حضور معاون امور صنایع وزارت صمت مشکلات تامین مواد اولیه وارداتی این واحد مطرح و بررسی شد و مقرر شد نسبت به رفع این مسئله اقدامات لازم صورت پذیرد.

   کارخانه نیتل پارس از مجموعه شرکت های عضو گروه فاتح تولید کننده 'مولکولارسیو' یا جاذب های غربال مولکولی و شرکت گیلاس چوب هوشکار تولید کننده روکش کردن ورق ملامینه است، که از توانمندی این کارخانه مورد بازدید معاون وزیر صمت قرار گرفت.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,143,975
تعداد بازدید امروز : 43,003
تعداد بازدید دیروز : 48,683
تعداد بازدید هفته : 43,003
تعداد بازدید این ماه : 443,080
آخرین به روزرسانی : 1399/09/08 16:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.