• شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت و انبارها شدند/هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبت شده تخلف تلقی می شود

   سرپرست دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت:

   شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت و انبارها شدند/هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبت شده تخلف تلقی می شود

   شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت و انبارها شدند/هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبت شده تخلف تلقی می شود

   به گفته سرپرست دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت تمامی شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت و انبارها شدند.

   به گزارش شاتا، کامران کارگر با بیان این مطلب، افزود: در راستای اجرای بند ۱۱ مصوبات دستور دوم نود و هفتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار تمامی شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف هستند از اول شهریورماه امسال اطلاعات موجودی اولیه، تولید، فروش، مصرف و ورود و خروج انبار کالاهای خود را صرفاً مطابق برنامه زمانبندی و ترتیبات لازم در سامانه‌های جامع تجارت (www.ntsw.ir) و سامانه جامع انبارها (www.nwms.ir) ثبت نمایند.

   وی تصریح کرد: از این پس از عملکرد شرکت‌ها بر اساس اطلاعات ثبت شده در این سامانه ها ارزیابی شده و هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبتی با واقعیت یا تأخیر در ثبت اطلاعات می‌تواند منجر به وقوع تخلف عرضه خارج از شبکه، احتکار، عدم اعلام موجودی و یا سایر تخلفات شود.

   سرپرست دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت اضافه کرد: ثبت موجودی اولیه فقط برای یک بار برای هر محصول مجاز بوده و موجودی کالا پس از این مرحله صرفاً بر اساس فرآیندهای تولید، فروش و.. تغییر خواهد کرد و موجودی اولیه تاریخ اول مردادماه باید حداکثر تا تاریخ ششم شهریورماه در سامانه ثبت شود.

   کارگر اضافه کرد: شرکت‌ها همچنین مکلف هستند تولید هفتگی خود(شنبه تا جمعه) را نهایتاً تا یکشنبه هفته بعد در سامانه ثبت کنند و اطلاعات تولید مردادماه نیز در نهایت تا دهم شهریورماه در قالب 4 سند برای هر هفته از مردادماه، در سامانه جامع تجارت ثبت گردد.

   وی گفت: شرکتها همچنین باید سایر رویه های ورود و خروج کالا از موجودی خود از جمله صادرات، مصرف، اسقاط و..در مردادماه 1399 را در نهایت تا 10 شهریورماه در سامانه جامع تجارت ثبت نمایند.

   در متن نامه آمده است :

   در راستای اجرای بند ۱۱ مصوبات دستور دوم نود هفتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار مورخ 99/6/4 به شماره 60/85197 اعلام می دارد کلیه شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلفند از تاریخ 99/6/1 اطلاعات موجودی اولیه، تولید، فروش، مصرف و ورود و خروج انبار کالاهای مذکور خود را صرفا مطابق برنامه زمان بندی و ترتیبات پیوست در سامانه های جامع تجارت Www. 1tsw . ir و جامع انبارها www. nwms . ir
   ثبت نمایند.

   لازم به ذکر است از این پس عملکرد شرکت ها بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه های فوق الذکر ارزیابی شده و هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبتی با واقعیت با تأخیر در ثبت اطلاعات، می تواند منجر به وقوع تخلف عرضه خارج از شبکه، احتکار، عدم اعلام موجودی و یا سایر تخلفات گردد.

   کامران کار کر
   سرپرست دفتر برنامه ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار

   برای دریافت فایل بر روی لینکهای زیر کلیک کنید .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,321,404
تعداد بازدید امروز : 8,075
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 227,157
تعداد بازدید این ماه : 340,907
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 00:43

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.