• بررسی موانع پیش روی تامین مواد اولیه مورد نیازصنایع سلولزی با حضور معاون امور صنایع

    بررسی موانع پیش روی تامین مواد اولیه مورد نیازصنایع سلولزی با حضور معاون امور صنایع

   معاون امور صنایع وزارت صمت با اشاره به بررسی موانع پیش روی صنایع سلولزی از اتخاذ تدابیری برای تسریع در تامین مواد اولیه این صنعت خبرداد وگفت: واحدهای تولید کننده تیشو موظف به اعلام میزان تولید وتوزیع این مواد اولیه مورد نیاز صنایع سلولزی به صورت روزانه به سازمان حمایت هستند.

   مهدی صادقی نیارکی در جلسه ای که با حضور نمایندگانی از انجمن صنایع سلولزی وتعدادی از تولیدکنندگان تیشو و محصولات سلولزی برگزار شد، بیان کرد: با توجه به اظهار نگرانی تولیدکنندگان صنایع سلولزی ، سیستم توزیع مواد اولیه با همکاری سازمان حمایت مورد رصد قرار می‌گیرد و تولیدکنندگان تیشو باید میزان تولید و توزیع خود را به سازمان های صمت استانی وسازمان حمایت اعلام کنند.

   وی افزود: با رصد مستمر میزان توزیع این محصول از هرگونه سوءاستفاده جلوگیری خواهد شد و تولیدکنندگان می توانند بدون نگرانی مواد اولیه خود را تامین نمایند.

   همچنین در این نشست تولیدکنندگان صنایع سلولزی به چالش های پیش روی این صنعت پرداخته وخواستار همکاری تولیدکنندگان تیشو با صنایع بالادستی شدند.

   قیمت گذاری مناسب محصولات سلولزی به ویژه تیشو وعرضه مستمر این مواد اولیه به واحدهای تولیدکننده محصولات سلولزی از جمله مهمترین دغدغه صنعتگران این بخش بود که با اتخاذ تصمیماتی راهکارهای اجرایی در دستور کار قرار گرفت

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,142,852
تعداد بازدید امروز : 41,880
تعداد بازدید دیروز : 48,683
تعداد بازدید هفته : 41,880
تعداد بازدید این ماه : 441,957
آخرین به روزرسانی : 1399/09/08 16:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.