• مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری خبر داد:

   احصای فهرستی از موانع داخلی و بیرونی بخش تولید و تجارت کشور با همکاری تشکل های بخش خصوصی/ فراخوان عمومی برای شناسایی موانع کسب‌ و ‌کار بخش تولید و تجارت

   احصای فهرستی از موانع داخلی و بیرونی بخش تولید و تجارت کشور با همکاری تشکل های بخش خصوصی/ فراخوان عمومی برای شناسایی موانع کسب‌ و ‌کار بخش تولید و تجارت

   مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: پس از همفکری با اتاق بازرگانی، خانه صنعت و دیگر انجمن ها و تشکل ها ، فهرستی از موانع داخلی و بیرونی بخش تولید و تجارت کشور تهیه شده است.

   به گزارش شاتا، احمد تشکینی در کارگروه پایش فضای کسب و کار که به صورت هفتگی در معاونت طرح و برنامه برگزار می شود، افزود: شناسایی گلوگاه ها و موانع پیش روی بخش صنعت، معدن و تجارت از مهمترین ماموریت هایی است که در دستور کار قرار گرفته است.

   وی اضافه کرد: این در راستای مرتفع شدن موانع و انجام اقدامات عملیاتی مرتبط انجام می پذیرد.

   تشکینی گفت: بخشی از موارد مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در این خصوص آقای رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، ضمن تاکید بر احصای کامل آنها برای بررسی و رفع موارد دستور ویژه صادر نموده است.

   مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری افزود: بخشی از این موانع هم که در خارج از وزارتخانه است، دسته بندی شده تا با استفاده از ظرفیتهای چون قرارگاه رفع موانع تولید بررسی و مرتفع شوند.

   تشکینی تصریح کرد: برای تعیین اولویتهای گلوگاههای کسب و کار جلساتی با صاحب نظران و فعالان حوزه تولید و بازرگانی کشور برگزار شده است.

   وی گفت: در همین راستا در سامانه بهین یاب بخشی را برای نظرخواهی از عموم تولید کنندگان و تجار ایجاد کردیم تا نظرات آنان نیز از این طریق اخذ شود.

   مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صمت، با دعوت از همه فعالان بخش صنعت، معدن و تجارت کشور برای اعلام نظرات خود در این خصوص موارد موجود تاکید کرد: قطعاً نتایج این پایش اعلام عمومی خواهد شد.

   در همین راستا، فعالان اقتصادی می توانند برای اعلام نظر در خصوص موانع کسب و کار به آدرس https://behinyab.ir/?req=questionnaire مراجعه و موارد مدنظر خود را مطرح نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,223,458
تعداد بازدید امروز : 67,022
تعداد بازدید دیروز : 82,050
تعداد بازدید هفته : 242,057
تعداد بازدید این ماه : 493,225
آخرین به روزرسانی : 1399/11/06 17:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.